Po której stronie się opowiesz?

http://therashar.forumn.org/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

  Podanie o umiejętność

  Share
  avatar
  Falibor
  Jarl Isoya

  Liczba postów : 190
  Join date : 15/03/2013

  Podanie o umiejętność

  Pisanie by Falibor on Wto Mar 19, 2013 6:20 pm

  Nie znalazłeś/aś umiejętności jaką chciałbyś/aś mieć we wzorze KP? Nie ma problemu! Wystarczy uzupełnić ten mały druczek poniżej i wysłać go do Administracji lub MG. Wniosek zostanie rozpatrzony i jeśli uzyska akceptację jednej z wcześniej wymienionych osób, będziesz mógł/mogła wpisać do swojej KP daną umiejętność. Proste, prawda?

  Kod:

  [b]Nazwa umiejętności:[/b]
  [b]Rodzaj umiejętności: [/b]
  [b]Opis umiejętności:[/b]
  [b]Czy powinna zostać wpisana do wzoru KP na stałe?[/b]
  [b]Proponowany koszt poziomów:[/b]

  1.Nazwa umiejętności: Wpisujemy krótką i jasną nazwę. Bez udziwnień. Trzeba też wiedzieć, że niektóre umiejętności są już w KP pod inną nazwą, np: rzemieślnictwo zawiera w sobie niemal wszystkie rodzaje rzemiosł.
  2.Rodzaj umiejętności: Bojowa (służąca do walki), dodatkowa (wspomagająca walkę, lub przed walką/po walce) lub inna (jak np. muzyka, która przyda się w innych eventach ale przy walce jest na nic. Chyba, że lutnią przywalić komuś w głowę lub w rzyć flet wepchnąć.)
  3.Opis umiejętności: Tu już trzeba wykazać się kreatywnością. Opisane musi być do czego służy ta umiejętność, jak ma być wykorzystywana, jaki mogła by mieć wpływ na fabułę bądź odtwarzanie danej postaci.
  4.Czy powinna zostać wpisana do wzoru KP na stałe? Możesz tu napisać tak lub nie, jednak musisz pamiętać, że ostateczna decyzja należy do MG lub Administracji.
  5. Proponowany koszt poziomów: Tutaj wpisujesz propozycę "cen" za wykupienie poziomu umiejętności. Domyślnie za umiejętności jest to:
  2-4-6-8-10 punktów za każdy poziom.

   Obecny czas to Pią Sty 18, 2019 7:25 am