Po której stronie się opowiesz?

http://therashar.forumn.org/t40-festyn-250-lecia - Sesja dla wszystkich chętnych graczy z zaakceptowaną KP Smile Enjoy!

  Zasady przyjmowania

  Share
  avatar
  Mytopea
  Dyktatorka

  Liczba postów : 94
  Join date : 19/03/2013

  Zasady przyjmowania

  Pisanie by Mytopea on Nie Mar 24, 2013 6:33 pm

  Aby rozpocząć swoją przygodę w świecie Therashar, powinieneś wybrać "swojego" Mistrza Gry. Jeśli Twój wybór padł na mnie - miło mi niezmiernie, acz wiedz, że nie będzie całkiem łatwo. Po pierwsze musisz być posiadaczem ZAAKCEPTOWANEJ Karty Postaci. Gdy już takową stworzysz i zostanie ona poddana weryfikacji w odpowiednim dziale wówczas możesz się do mnie zgłosić. I tu zaczyna się już moja własna i prywatna procedura rekrutacyjna.

  Zapoznaj się z regulaminem moich sesji przed przystąpieniem do postępowania administracyjnego!

  Po pierwsze należy złożyć coś na kształt formularza. Załóż nowy temat z nazwą swojej postaci i dopiskiem "Zgłoszenie". W temacie tym umieść:

  1. Metryczkę postaci :

  Imię:
  Nazwisko:
  Pochodzenie:
  Zawód:
  Wygląd:
  Skrócona historia:
  Charakter
  Posiadane umiejętności - zaznaczone w Karcie Postaci; uaktualniaj te dane po każdej zmianie w Karcie Postaci
  Posiadane przedmioty - w przypadku przedmiotów zbyt zaawansowanych, niezgodnych z regulaminem, poziomem itp. zostaną one usunięte; uaktualniaj po zdobyciu/zakupie przedmiotu
  Inne - zwierzątka, dziwne właściwości i umiejętności, itp - jeśli będą niezgodne z regulaminem, poziomem, umiejętnościami z Karty Postaci itp. zostaną usunięte.

  Po zaakceptowaniu przeze mnie Twojej metryki, powinieneś założyć temat w dziale "Sesje Administracyjne" zatytułowany nazwą Twojej postaci. Rozpoczęcie postępowania meldunkowego należy do Ciebie. Podpowiem, że najlepiej by odbywały się one w stosownym urzędzie. Acz, jak ów urząd będzie wyglądał - zależy od Ciebie.

   Obecny czas to Pią Sty 18, 2019 7:27 am